Stand Competitie  Programma  Home

Bekercompetitie 2018 - 2019

Bijgewerkt op 2 februari 2019

BEKER vrijdag 1 februari 2019  
aanvang Finale Sporthal Hercules in Diessen  
    Finaleavond BEKERCOMPETITIE  
    Halve finales  
    wedstrijdduur 2 x 15 minuten  
    KLEINE BEKER uitslag
19:30u KB HF1 ZVV Beljaars - Verdiboys 2-4
20:05u KB HF2 Batchieboys - Goirle United 0-5
           
    GROTE BEKER uitslag
20:40u GB HF1 Divo Duurzaam - van Loon Dakwerken 3-3
21:15u GB HF2 Hercules - Abrahams hoveniers 4-3
           
    FINALES  
    wedstrijdduur 2 x 15 minuten  
    KLEINE BEKER uitslag
21:50u KB Fin

Verdiboys

- Goirle United 3-4
    GROTE BEKER uitslag
22:25u GB Fin

Divo Duurzaam

- Hercules 1-2

 

Uitslagen kwartfinalewedstrijden

BEKER vrijdag 30 november 2018  
aanvang kwartfinale Sporthal Hercules in Diessen uitslag
19:00u KB3 Batchieboys - van Asten- Doomen  6-4
19:55u KB1 ZVV van Amelsvoort - ZVV Beljaars (wns)  4-4
20:50u GB4 Abrahams Hoveniers - Hoppenbrouwers  6-3
21:45u KB4 Schuttershof - Goirle United  6-8
               
aanvang   Sporthal Stokeind in Moergestel uitslag
18:45u KB2 Verdiboys - RMR  6-2
19:40u GB1 café de Brouwer 1 - Divo Duurzaam  3-6
20:35u GB2 van Loon Dakwerken - Il Cuore 5-2
21:30u GB3 Hercules - café de Brouwer 3 5-4

De winnaars van deze wedstrijden plaatsen zich voor de halve finales op de bekerfinaleavond

op vrijdag 1 februari 2019 in de Hercules in Diessen

 

 

POULEWEDSTRIJDEN

    Poule A Gsp W G V P +   - saldo     1 3
1 café de Brouwer 1 3 3 0 0 9 30 - 12 18   van Asten - Doomen       0 - 6 3 - 16 0 - 24
2 café de Brouwer 3 3 2 0 1 6 38 - 10 28   van Amelsvoort             3 - 6 2 - 8
3 van Amelsvoort 3 1 0 2 3 11 - 14 -3   café de Brouwer 1                   8 - 6
4 van Asten - Doomen 3 0 0 3 0 3 - 46 -43   café de Brouwer 3                        

 

    Poule B Gsp W G V P +   - saldo    
1 Hercules 3 3 0 0 9 27 - 4 23   Batchieboys       3 - 1 1 - 4 0 - 5
2 Divo Duurzaam 3 2 0 1 6 25 - 13 12   Beljaars             4 - 18 1 - 14
3 Batchieboys 3 1 0 2 3 4 - 10 -6   Divo Duurzaam                   3 - 8
4 Beljaars 3 0 0 3 0 6 - 35 -29   Hercules                        

 

    Poule C Gsp W G V P +   - saldo    
1 van Loon Dakwerken 3 2 1 0 7 20 - 9 11   Goirle United       4 - 9 5 - 5 3 - 6
2 Hoppenbrouwers 3 2 0 1 6 17 - 12 5   Hoppenbrouwers             1 - 5 7 - 3
3 Verdiboys 3 1 0 2 3 12 - 20 -8   van Loon Dakwerken                   10 - 3
4 Goirle United 3 0 1 2 1 12 - 20 -8   Verdiboys                        

 

    Poule D Gsp W G V P +   - saldo    
1 Abrahams hoveniers 3 3 0 0 9 21 - 6 15   Abrahams hoveniers       7 - 1 7 - 2 7 - 3
2 Il Cuore 3 2 0 1 6 12 - 11 1   Il Cuore             7 - 2 4 - 2
3 Schuttershof 3 1 0 2 3 15 - 16 -1   RMR                   5 - 10
4 RMR 3 0 0 3 0 9 - 24 -15   Schuttershof                        

 

 

 

 

VERVOLG PROGRAMMA VOOR DE BEKER:

De nummers 1 en 2 in de eindstand van de poulewedstrijden plaatsen zich voor de kwart finale van de GROTE BEKER.

De nummers 3 en 4 in de eindstand van de poulewedstrijden plaatsen zich voor de kwart finale van de KLEINE BEKER.

GROTE BEKER

Kwartfinales

GB1    Nr.1 poule A café de Brouwer 1 -    Nr.2 poule B Divo Duurzaam

GB2    Nr.1 poule C van Loon Dakwerken    -    Nr.2 poule D IlCuore

GB3    Nr.1 poule B Hercules    -    Nr.2 poule A café de Brouwer 3

GB4    Nr.1 poule D Abrahams hoveniers    -    Nr.2 poule C Hoppenbrouwers

Halve finales

GB5    winnaar GB1    -    winnaar GB2

GB6    winnaar GB3    -    winnaar GB4

Finale

GB7    winnaar GB5    -    winnaar GB6

 

KLEINE BEKER

Kwartfinales

KB1    Nr.3 poule A van Amelsvoort    -    Nr.4 poule B Beljaars

KB2    Nr.3 poule C Verdiboys    -    Nr.4 poule D RMR

KB3    Nr.3 poule B Batchieboys   -    Nr.4 poule A van Asten - Doomen

KB4    Nr.3 poule D Schuttershof  -    Nr.4 poule C Goirle United

Halve finales

KB5    winnaar KB1    -    winnaar KB2

KB6    winnaar KB3    -    winnaar KB4

Finale

KB7    winnaar KB5    -    winnaar KB6