Helaas zal ook het Open Spoorzicht op 27/28 maart niet door kunnen gaan.
We wachten de verdere berichtgeving over het Corona virus even af, en hopen dan met een alternatieve datum te komen.
De inschrijving blijft geldig.

Start
Foto's
Contact
Locatie
Inschrijven
Deelname Single
Deelname Koppel

 

 

Koppels

Laatste inschrijvingen bijgewerkt 8 Maart 22:45 uur.

Betalingen bijgewerkt tot 2 Maart 14:40 uur.
 

Nr. Koppel Woonplaats

Betaald

01. André Haandrikman - Kevin Vermaning Meppel - Meppel Winactie - FB
02. Arjan Bloemert - Henry Konterman Staphorst - Meppel x
03. Harald Bisschop - Maurice Veijer  Staphorst - Staphorst x
04. Christian Hokse - Stefan Boldewijn Staphorst - Staphorst x
05. Herwin Oostwoud - Niesjčn Oostwoud Genemuiden - Genemuiden x
06. Martin de Witte - Ronald Kin Staphorst - Staphorst x
07. Alwin Kuiper - Henri Bloemert Staphorst - Staphorst x
08. Cédric Vos - Jannick Jansen Staphorst - Staphorst x
09. Marco Halfmouw - Alan Halfmouw Staphorst - Staphorst x
10. Henrik van der Steeg - Marcel Driessen Genemuiden - Genemuiden x
11. Mark Scholte - Xander Steur Meppel - Meppel x
12. Kristian Bouwman - Henri Compagner Staphorst - Staphorst x
13. Willem van der Steeg - Jari jansen Genemuiden - Genemuiden x
14. Edwin Runhart - Theo Visser Meppel - Wanneperveen x
15. Berrian Brand - Jarno Braamskamp Staphorst - Staphorst x
16. Jeroen van den Dolder - Richard Krale Staphorst - Staphorst x
17. Leonard v d Heuvel - Pascal de Lange Steenwijk - Tuk x
18. Kevin Veenstra - Jan Pieter v d Vegt Meppel - Ossenzijl x
19. Peter van der Voort van der Kleij - Miluska Kockx Meppel - Meppel x
20. Hendrik Jan Brand - Karl Mussche Staphorst - Rouveen x
21. Alwin Bisschop - Jordy Bisschop Staphorst - Staphorst x
22. Stefan Meinen - Martijn Meinen Hoogeveen - Hoogeveen x
23. Dennis van der Veen - Renee Brinkman Nieuwleusen - Nieuwleusen x
24. Arjan Konterman - Henk dozeman Staphorst - Staphorst x
25. Anton van Achteren - Jan Kats Hoogeveen - Hoogeveen x
26. Christiaan Stegeman - Frits Nanuru Staphorst - Rouveen x
27. Chris Jonkers - Alex “Tebo” Braamskamp Staphorst - Staphorst x
28. René Smit - Alfred Kiers Staphorst - Staphorst x
29. Patrick van Langen - Sven Groen Wijhe - Wijhe x
30. Jan Stegeman - Danny Kronenberg Staphorst - Hasselt x
31. Manuel Jonker - Marcel Mulder Hasselt - ? x
32. Jeroen Kroek - Jan Willem van Dijk Meppel - Meppel x
33. Marcel Kuiper - Dennis Marsman Nieuwleusen - Gramsbergen x
34. Stan van Veen - Dylan Troost Staphorst - Staphorst x
35. Arjen Schoenmaker - Jos Hendriksma Staphorst - Hoogeveen x
36. Paul Brinkman - Vincent Hofkamp Nieuwleusen - Nieuwleusen x
37. Nico Haring - Arjan Schra Staphorst - Meppel x
38. Rianne Olthuis - Tim Visser Nunspeet - t'Harde x
39. Alwin Visscher - René Bloemert Staphorst - Staphorst x
40. Pascal Ringenier - Robert Hof Dedemsvaart - Koekange x
41. Brian Slagter - Niels Kuilder Giethoorn - Zuidveen x
42. Jonathan van Dijk - Ruud van Dijk Genemuiden - Genemuiden x
43. Sander Boers - ?? Staphorst - x
44. Marco Benedictus - Jeff Visser Wijhe - Wijhe x
45. Ray de Jonge - Anne Kuik Meppel - Meppel x
46. Erik Engel - Herik Kin Staphorst - Staphorst x
47. Erik Klaver - Pieter Veter Steenwijk - Steenwijk x
48. Jurjen Rooseboom - Hans Huurman Kampen - Rouweveen x
49. Alexander Weijdema - Niklas Boers Darp - Darp x
50. Donny Mussche - Mike Everts Staphorst - Staphorst x
51. Mike Verschuur - Paul Bolding Meppel - Meppel x
52. Ferry Carrot - Steven Koffeman Urk - Urk x
53. Eric Eenkhoorn - Pieter Romkes Genemuiden - Urk x
54. Willian Visscher - Rene Oostwoud Genemuiden - Genemuiden x
55. Mark Kelder - Paul van der Vegt Staphorst - Hoogeveen x
56. Ton v/d Bunt - André van de Vreugde Genemuiden - Genemuiden x
57. Rutger Coster - Maik Staphorst - Rouveen  
58. Frans Mussche - Roel “Der Ruli” Coster Staphorst - Staphorst  
59. Joel Feenstra - Kane Heins Ruinerwold - Ruinerwold  
60. Rick Hekman - George Varsema Zwartsluis - Zwartsluis  
61. Jan Scheijbeler - Wesley Kranghand Hoogeveen - Hoogeveen  
62. Jan Huls - ? Staphorst - ?  
63. Martin Nijmeijer - René Spijker Staphorst - Slagharen  
64. Harry Snoeken - Vincent Struijk Uffelte - Darp  
65. Martijn Lageweg - Job ten Heuvel Steenwijkerwold - Havelte  
66. Ronald Haasjes - Johan Kooiker Staphorst - Staphorst  
67. Erik Nijboer - Gerjan Kisteman Staphorst - Staphorst  
68.      
69.      
70.      
71.      
72.      
73.      
74.      
75.      
76.      
77.      
78.      
79.      
80.      

Reservelijst

Res 1      
Res 2      
Res 3      
Res 4      
Res 5      
Res 6      
Res 7      
Res 8      
Res 9      
Res10      

 

 

Start | Foto's | Contact | Locatie | Inschrijven | Deelname Single | Deelname Koppel

Deze pagina is voor het laatst bijgewerkt op 18 maart 2020