Start
Gastenboek
Foto's
Contact
Locatie
Afmelden
Deelname Single
Deelname Koppel
Inschrijven

 

 

Koppels

Laatste inschrijvingen bijgewerkt 12 April 21:00 uur.
 

Nr. Koppel Woonplaats

Betaald

01. Arjan Konterman - Henk Dozeman Staphorst - Staphorst x
02. Sander Boers - Ageeth van Braak Staphorst - Wolvega x
03. Robert Hof - Joachim Bouwknegt Koekange - Nijeveen x
04. Frans Mussche - Martin de Witte Staphorst - Staphorst x
05. Cédric Vos - Jannick Janssen Staphorst - Staphorst x
06. Mark Scholte - Xander Steur Meppel - Meppel x
07. Stefan Meinen - Martijn Meinen Hoogeveen - Hoogeveen x
08. Maurice Veijer - Harald Bisschop Staphorst - Staphorst x
09. Erwin Kruidhof - Erwin Huls Staphorst - Staphorst x
10. Klaas Veenstra - Erik Klaver Steenwijk - Steenwijk x
11. Jarno Braamskamp - Berrian Brand Staphorst - Staphorst x
12. Dennis van der Veen - Mike Everts Nieuwleusen - Staphorst x
13. Henry Konterman - Arjan Bloemert Staphorst - Staphorst x
14. Rene Oosterhuis - Bennie Kist Wanneperveen - Wanneperveen x
15. Jan Kats - Anton van Achteren Hoogeveen - Hoogeveen x
16. Henk Dunnink - Dennie Dunnink Staphorst - Staphorst x
17. Alwin Kuiper - Henri Bloemert Staphorst - Staphorst x
18. Andre Haandrikman - Kevin Vermaning Meppel - Meppel x
19. Pascal de Lange - Leonard van den Heuvel Tuk - Steenwijk x
20. Jos van de Weide - Niels Kuilder Steenwijk - Zuidveen x
21. Ron Wisniewski - Kevin Keijl Heerde - Heerde x
22. Alard Stulp - Bert Lenderink Nieuwleusen - Oudleusen x
23. Rick Hekman - Pascal Santbergen Zwartsluis - Zwartsluis x
24. Pieter Veter - Roelof Hengsteboer Steenwijk - Meppel x
25. Marcel Oostingh - René Spijker Alteveer - Slagharen x
26. Chris Jonkers - Alex Braamskamp Staphorst - Staphorst x
27. Ronald Vos - Marcel Harke Staphorst - Staphorst x
28. René Smit - Alfred Kiers De Wijk - Staphorst x
29. Ron Wiltinge - Bert Veenstra Nijeveen - Meppel x
30. Hendrik Jan Brand - ?? Staphorst - ?? x
31. Arjan Boxem - Ruben Steenwijk - Steenwijk x
32. Theo Visser - Edwin Runhart Wanneperveen - Meppel x
33. Alwin Bisschop - Jordy Bisschop Staphorst - Staphorst x
34. Kevin Nijenbrink - Ray de Jonge Meppel - Meppel x
35. Jan Scheijbeler - Wesley Kranghand Hoogeveen - Hoogeveen x
36. Jan Stegeman - Danny Kronenberg Staphorst - Hasselt x
37. Rick Kreulen - Herman Rohling Steenwijk - Steenwijk x
38. Brendan Hutten - Dennis Eggen Staphorst - Rouveen x
39. Henri Kiele - Kristian Bouwman Staphorst - Staphorst x
40. Kevin Veenstra - André Smit Meppel - Meppel x
41. Georgi Varsima - Ton van den Bunt Zwartsluis - Genemuiden x
42. Robin de Haas - Menno Schipper Steenwijk - Marijekampen x
43. Martijn Mak - Piet van Buiten Oldemarkt - IJselham x
44. Benny Compagner - Ronald Slager Rouveen - Staphorst x
45. Frits Nanuru - Wesley Barelds Rouveen - De Wijk  
46. Julian Lier - Jarno Lier Hoogersmilde - Staphorst  
47. Alan Halfmouw - Chris Bloemberg Staphorst - Staphorst  
48. Kevin Gort - Aalt Hoes Nieuwleusen - Nieuwleusen  
49. Donny Mussche - Jan Huls Staphorst - Staphorst  
50. Alwin Visser - Richard Huisman Staphorst - Staphorst  
51. Martijn Lageweg - Henk Oost Steenwijkerwold - Steenwijkerwold  
52.      
53.      
54.      
55.      
56.      
57.      
58.      
59.      
60.      
61.      
62.      
63.      
64.      
65.      
66.      
67.      
68.      
69.      
70.      
71.      
72.      
73.      
74.      
75.      
76.      
77.      
78.      
79.      
80.      

Reservelijst

Res 1      
Res 2      
Res 3      
Res 4      
Res 5      
Res 6      
Res 7      
Res 8      
Res 9      
Res10      

 

 

Start | Gastenboek | Foto's | Contact | Locatie | Afmelden | Deelname Single | Deelname Koppel | Inschrijven

Deze pagina is voor het laatst bijgewerkt op 12 april 2019